Eğlenirken öğrendiler

Farklı okullardan öğrencilerin katılım sağladığı programın zengin eğitmen kadrosunda Sağlık ve Gıda Politikaları Kurul Üyesi, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, TRT Radyo Spikeri Mennan Şahin ve Oxford Üniversitesi Doktora Üyesi Peter Young da bulunuyordu.Spor ve Sanat Okulu ile öğrenciler eğlenceli ve verimli bir kamp deneyimi yaşadı.Yaz tatilini fiziksel aktiviteler ile sosyalleşerek geçirmek isteyen ilkokul ve ortaokul öğrencileri için NUN Okulları Beykoz Kampüsü’nde salgın şartları gözetilerek gerçekleştirilen Spor ve Sanat Okulu da öğrenci ve velilerden büyük ilgi gördü.

İki hafta sürdü

2 hafta süren program boyunca yüzme, tenis, tekvando, pilates, atletizm, okçuluk gibi spor dallarını deneyimleyen öğrenciler aynı zamanda katıldıkları sanat atölyeleri ile yeteneklerini keşfettiler.

Verimli bir tatil

NUN Okulları Kurucu Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Nida Üye, “Öğrenciler, NUN Okulları’nın ruhunu kısa süreliğine de olsa deneyimleyerek eğlenceli ve geliştirici içerikleriyle verimli bir tatil geçirme fırsatı buldular. Bu sadece bir tatil değil, aynı zamanda arkadaşlık, takım çalışması, rekabet, empati kurma, saygı ve güven duyma, adaletli olma, direnç kazanma, eleştirel düşünme, zamanı yönetme, problem çözme, analiz etme gibi kabiliyetlerini geliştirdikleri bir atmosfer oldu onlar için” dedi.

About admin

Check Also

08.08 Saat Anlamı Nedir? 08.08 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

08.08 Saat Anlamı Nedir? 08.08 saat dilimi denk gelen kişilerin aşık olduğu ve sevdiği kişi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.